Під Києвом будують новий автомобільний завод

Під Києвом будують новий автомобільний завод

У Борисполі компанія «Костал Україна», яка є «дочкою» німецької групи KOSTAL, почала будувати новий завод з виробництва автомобільних компонентів. Інвестиції складуть 39 млн. євро.

На першому етапі німецька група вкладе в цей проект 13 млн. євро. Саме на ці гроші в Київській області і побудують новий завод. Ще 26 млн. євро інвестують в виробниче обладнання.

Загальна площа підприємства складе 12 700 квадратних метрів. Надалі його площа може збільшитися в 2 рази.

Завод буде випускати електроніку і автокомпонентів для Ford, Audi, VW і BMW. Там будуть працювати 900 чоловік. Дуже непогана цифра для Київської області, та й взагалі для України.

У компанії «Костал Україна» вже є один завод в нашій країні. Він знаходиться в Переяславі. Його ввели в експлуатацію десять років тому. Там випускають перемикач склопідйомників Ford, Renault і DAG, перемикач положення сидінь Audi, VW і Lamborghini, а також перемикач положення поперечної зони сидіння BMW.

Полиция проводит обыски в Департаменте молодежи и спорта КГГА

У подчиненных мэра Киева Виталия Кличко сотрудники Голосеевской окружной прокуратуры и Департамента стратегических расследований Нацполии нагрянули с обысками. Следственные действия проводили в служебных помещениях Департамента молодежи и спорта Киевской городской государственной администрации.

Видео с Гео Леросом мог слить сам Столар

Наш источник в правохранительных органах заявил, что там считают, что Вадим Столар сам мог слить видео с участием Гео Лероса в сеть, это якобы является частью его большой игры за контроль над Киевом.