Топчиновниця КМДА і ексзаступниця міністра соціальної політики вимагали кошту у лікарів

СБУ викрила корупційну схему в Київському дитячому діагностичному центрі: серед організаторів – ексзаступниця міністра соціальної політики

Компания “Планета Строй” закупила видеокамеры по завышеной цене

Компания сына экс-нардепа Валерия Мошенского “Планета Строй” проведет противоаварийные работы в “Гостином дворе” на столичной Контрактовой площади за 33,2 млн гривен.

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

Распродажа киевского имущества

Борьба Нафтогаза с долгами, Коломойским, Ахметовым и другими поставщиками услуг - посредниками привела к тому, что имущество компании появилось помимо украинских и на международных сайтах продажи недвижимости.

Підлеглі Венедиктової взялися «трусити» підрядників будівництва «метро на Виноградар»

Київська міська прокуратура подала позов до Господарського суду Києва на компанію «Київметробуд», підрядника з будівництва лінії метро на Виноградар.

Кишеньковий суддя Медведчука - Борис Гулько, сподівається утримати свою посаду і за Зеленського

Медведчук допоміг Гульку стати головою Шевченківського районного суду, а потім за Порошенка очолити Касаційний цивільний суд у складі Верховного суду.